• Oranje Zwart VR30+1 vrijdag

  • Oranje Zwart VR30+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Maandag 19.45 Trainingsveld
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. 20:20Oranje Zwart VR30+1 - d' Olde Veste'54 VR30+1Sportpark Ezinge
    19 apr. 20:55M.S.C. VR30+1 - Oranje Zwart VR30+1Sportpark Ezinge
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Oranje Zwart VR30+1 ( 1e klasse 99 (ESV) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Kraggenburg VR30+186022691718
    2d' Olde Veste'54 VR30+1651029101916
    3FC Wolvega VR30+164112161513
    4DESZ VR30+172411510510
    5M.S.C. VR30+173131320-710
    6Kuinre VR30+181341020-106
    7Steenwijkerwold VR30+181341427-136
    8Old Forward VR30+15023318-152
    9Oranje Zwart VR30+15014011-111

    Poulestanden Oranje Zwart VR30+1 ( 1e klasse 99 (ES) )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Kraggenburg VR30+144001621412
    2d' Olde Veste'54 VR30+1430112759
    3Steenwijkerwold VR30+132018716
    4FC Wolvega VR30+1420211656
    5M.S.C. VR30+1210146-23
    6DESZ VR30+1210125-33
    7Oranje Zwart VR30+1310226-43
    8Kuinre VR30+1200228-60
    9Old Forward VR30+14004313-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brand, AimeeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje Zwart VR30+1

    VS

    d' Olde Veste'54 VR30+1

    19 april 202420:20 uur
    Sportpark Ezinge veld 6 MSC A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Oranje Zwart VR30+1

    234 Vrouwen 30+ Vrijdag Toernooivorm 7x7 (voorjaar)

    0,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd