• Oranje Zwart 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bijker, KlaasTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Blom, AndreTechnische stafTrainer/coach
    Bolding, MarcoOverige stafTeammanager
    Fleming, RoyOverige stafTeammanager
    Murris, PeterOverige staf

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 20.00 Trainingsveld
    Woensdag 20.00 Trainingsveld
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 14:00Oranje Zwart 1 - RKO 1Sportpark De Bovenboer
    11 dec. 14:00Dwingeloo 1 - Oranje Zwart 1Sportpark Hulsebosch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.Oranje Zwart 1 - Trinitas 11 - 2
  • Poulestanden Oranje Zwart 1 ( 3e klasse A )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Steenwijkerwold 1962123111220
    2Ruinen 195042116515
    3Wacker 184221916314
    4Read Swart 184221210214
    5RKO 183322019112
    6Dwingeloo 184041716112
    7Oranje Zwart 183141814410
    8Trinitas 183142120110
    9FC Oldemarkt 183051522-79
    10Steenwijker Boys 181341222-106
    11Mildam 181251426-125

    Poulestanden Oranje Zwart 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 07 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Oranje Zwart 132107257
    2Wacker 1312011565
    3Ruinerwold 13102410-63
    4IJhorst 1301238-51

    Poulestanden Oranje Zwart 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde Groep 1 KO regio 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DZOH 111007073
    2Gomos 111007253
    3Genemuiden SC11005053
    4LTC 111005143
    5SVBO 111004043
    6Gieten 111003033
    7SVV'04 111003033
    8HZVV11004223
    9Alcides11003123
    10Emmen 111003123
    11Hoogeveen11003123
    12Drenthina 111002023
    13SC Genemuiden 211002023
    14S.V. Oosterwolde 111002023
    15SVZ 111003213
    16Rolder Boys 111002113
    17VKW11002113
    18Noordscheschut 111001013
    19Weerdinge 111003303
    20Fit Boys 111002203
    21Twedo 111001103
    22Titan 111001103
    23Smilde'94 110013300
    24DESZ 110012200
    25Valthermond 110011100
    26Roden 110011100
    27VKW 2100123-10
    28Oranje Zwart 1100112-10
    29Ruinen 1100112-10
    30FC Klazienaveen 1100101-10
    31ZZVV 1100124-20
    32Dalen 1100113-20
    33Dwingeloo 1100113-20
    34SC Erica 1100113-20
    35FC Assen 1100102-20
    36VHK 1100102-20
    37Waskemeer 1100102-20
    38Buinen 1100103-30
    39Stadskanaal 1100103-30
    40De Weide 1100115-40
    41FC Ter Apel '96 1100104-40
    42Nieuw Roden 1100127-50
    43CSVC 1100105-50
    44Bargeres 1100107-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aouled, KarimTeamspelerAanvaller
    Besuijen, StephanTeamspelerAanvaller
    Boer, Demi deTeamspelerVerdediger
    Boer, Jarno deTeamspelerVerdediger
    Dalen, Levi vanTeamspelerMiddenvelder
    Hogeterp, ThijmenTeamspeler
    Hoorn, JordiTeamspelerAanvaller
    Kleene, HenkTeamspeler
    Kleene, JeroenTeamspelerMiddenvelder
    Linde, Denny van derTeamspelerMiddenvelder
    Petter, MarcelTeamspelerDoelverdediger
    Sok, DuncanTeamspelerVerdediger
    Veninga, JulianTeamspelerAanvaller
    Vredenburg, BjornTeamspeler
    Zantinge, RickTeamspelerAanvaller
    Zwiers, NielsTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Oranje Zwart 1

    VS

    RKO 1

    04 december 202214:00 uur
    Sportpark De Bovenboer veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Oranje Zwart 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd